KONST / Litografier / Färglitografi 13272434
nr 1327 2434
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, 1990,. Signerad, numrerad 214/250. Motivet: 47x 60cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:33:06
18/5 13:48:59
500 kr
18/5 19:21:05
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson